Harmadik edzőmeccsünket is megnyertük

Harmadik nyári felkészülési mérkőzésén, a BLSZ I. osztályba frissen feljutott II. Kerületet látta vendégül első számú felnőtt csapatunk, szombaton délelőtt.

4. perc: Jól kezdtünk, mert Vitányi nagy bedobását Fellegi pörgette a hálóba. 1-0!
12. perc: Fellegi iramodott meg a bal oldalon és középre gurított, ahol Bata érkezett és a hálóba lőtt. 2-0!
23. perc: Rétsági 16 méteres lövése csattant a felsőlécen.
32. perc: Pesti emelt előre a bal oldalon, amit Bata előbb lekezelt, majd a hosszú alsóba helyezett. 3-0!
80. perc: Pataki bombáját még kiütötte a vendég kapus, ám a lecsorgót Olasz a hálóba vágta. 4-0!
Folytatás szerdán, 18 órakor, a Csepel-Csep-Gól ellen, a Béke téri Stadionban.
Dunaharaszti MTK - II. Kerület UFC 4-0 (3-0)
DMTK I. félidő: Nacsa, Csizmadia, Szalai, Pesti, Vitányi, Oláh, Tóth F., Fellegi, Rétsági, Balogh D., Bata
DMTK II. félidő: Gyatyel, Szederkényi, Gosztonyi, Kozári, Hári, Szőke, Bíró Zs., Sajgó, Olasz, Pataki, Szabó B.
Gólszerzőink: Fellegi 4.p, Bata 12.p, 32.p, Olasz 80.p