Felnőtt III:
Dunaharaszti MTK III - Bugyi-OBO SE II 5-0 (2-0)
Gólszerzőink: Nagy B. 17.p, 26.p, Zsidai 53.p, Mikó 60.p, Németh D. 71.p
DMTK III: Lénárt, Nagy B. (Lipták 46.p), Kiss D. (Deák 61.p), Reibl D., Mikó, Scharf (Kozma B. 61.p), Király M. (Busa 61.p), Durbák, Földi (Németh D. 61.p), Petercsák, Zsidai
Harmadik számú felnőtt csapatunk a Bugyi II-t látta vendégül vasárnap. A találkozón végig a mieink akarata érvényesült, ami az eredményen is meglátszódott, hiszen Nagy B. kettő, valamint Zsidai, Mikó és Németh D. egy-egy góljával magabiztos, 5-0-s sikert arattunk.

U19:
Maroshegy - Dunaharaszti MTK 2-3 (2-1)
Gólszerzőink: Durbák 34.p, Kiss D. 51.p, 62.p
DMTK: Szabó H., Kozma B. (Mikó 46.p), Lipták, Nagy B., Kiss D., Landsmann, Reibl D., Király M., Scharf, Durbák, Tóth R. (Zsidai 55.p)
U19-eseink szombaton a Maroshegy otthonában léptek pályára. A vezetést a hazaiak szerezték meg büntetőből a 12. percben, de Durbák a 34. minutumban egyenlített. A félidő vége előtt Drexler találatával újra a hazaiaknál volt az előny, azonban az 51. percben Kiss D. előbb tizenegyesből egalizált, majd a 62. percben a győztes találatunkat is ő jegyezte, ezúttal akcióból bizonyult eredményesnek.

U17:
Dunaharaszti MTK - Iváncsa KSE 7-0 (4-0)
Gólszerzőink: Németh D. 2.p, 15.p, 69.p, Deák 21.p, Riczu 39.p, Varga N. 76.p (öngól), Bognár L. 90.p
DMTK: Tarr, Batiz (Gyürefi 59.p), Progner, Busa, Gerebenes B., Bihari B., Deák (Ladányi D. 62.p), Németh D., Bognár L., Ződi, Riczu (Ráckevei 59.p)
Az Iváncsát látta vendégül U17-es csapatunk szombaton kora délután. A meccsen sok kérdés nem volt, hiszen a DMTK remek játékkal rukkolt elő és az összecsapást végig irányítva, magabiztos, 7-0-s sikert aratott. Góljainkon ezen a mérkőzésen Németh D. (3), Deák (1), Riczu (1) és Bognár L. (1) osztozkodtak, valamint született egy öngól is.

U16:
ESMTK - Dunaharaszti MTK 2-12 (2-3)
Gólszerzőink: Reibl B. 24.p, Zelovics 37.p, Lengyel Sz. 39.p, 56.p, 64.p, 90.p, Dékány B. 47.p, 52.p, 62.p, 73.p, Horváth D. 82.p, 86.p
DMTK: Daróczi, Juhász M. (Bodrogi 79.p), Halász, Baja, Reibl B., Dékány B., Fehér K. (Rékási 63.p), Zelovics, Hajdu (György T. 63.p), Szilágyi K. (Horváth D. 59.p), Lengyel Sz.
U16-osaink az ESMTK vendégei voltak szombat délután. Ránk ijesztettek a hazaiak, mert a 9. és a 15. percben is a kapunkba találtak, így korán kétgólos hátrányba kerültünk. Ez azonban nem törte meg a mieinket, mivel eggyel nagyobb fokozatba kapcsolt a csapat és a két hazai gólra tizenkét találattal válaszolt, így nagyarányú, 12-2-es győzelmet könyvelhettünk el. Ezen a napon a kapuba talált Lengyel Sz. (4), Dékány B. (4), Horváth D. (2), Reibl B. (1) és Zelovics (1).

U15:
Dunaharaszti MTK - Városgazda UA 3-1 (2-0)
Gólszerzőink: Monzák 9.p, Ecseri 40.p, 41.p
DMTK: Rusznák, Csizek, Szabó Zs., Ecseri, Monzák (Gulyás 41.p), Surányi, Pap Á., Nagy Á. (Moravcsik 41.p), Sztrapkó (Árkocsevics Á. 51.p), Engelleiter, Fekete I. (Szágos B. 59.p)
U15-öseink a Városgazdával mérték össze erejüket hétvégén. Jól kezdett csapatunk, hiszen a szünetben Monzák és Ecseri egy-egy góljával már 2-0-ra vezettünk. Fordulást követően újra Ecseri lőtt a hálóba, amire nem sokkal később Szegő válaszolt egy alkalommal. Összességében a DMTK megérdemelten gyűjtötte be a három pontot, a 3-1-es sikerrel.

U14:
Szent István SE - Dunaharaszti MTK 6-5 (3-2)
Gólszerzőink: Egyed Á. 24.p, Kertész 26.p, 50.p, Nagy-Kúti 60.p, Nagy R. 70.p
DMTK: Firgi (Szabó M. 41.p), Kun M. (Bejan 41.p), Tordai H., Nánási, Tímár Á. (Bálint B. 52.p), Egyed Á., Varga B., Kertész, Gerebenes R., Nagy-Kúti, Nagy R.
U14-es csapatunk a Szent István otthonába látogatott hétvégén. Potyogtak a gólok a mérkőzés során, hiszen volt a hazaiaknak 2-0, majd 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4 és 5-5 is az állás és, végül a 74. percben alakult ki a 6-5-ös végeredmény a Szent István javára. A DMTK részéről ezen a napon Kertész kétszer, míg Egyed Á., Nagy-Kúti és Nagy R. egyszer-egyszer talált a hálóba.

U13:
Iváncsa KSE - Dunaharaszti MTK 1-3
Gólszerzőink: Bihari B. 35.p, András B. 50.p, 53.p
DMTK: Németh P., Ladányi Á., Karika A., Schill, Árkocsevics G., Bihari B., Bányai, András B., Ady, csereként pályára lépett: Kirinó, Belényi
U13-asaink legutóbb az Iváncsa vendégei voltak. A DMTK András B. duplájával, valamint Bihari B. egy góljával már 3-0-ra vezetett és a házigazdák erejéből ezúttal mindössze egy szépítő találatra futotta.

U12:
Iváncsa KSE - Dunaharaszti MTK 2-3
Gólszerzőink: Tóth B. 47.p, 79.p, Szigeti D. 49.p
DMTK: Leveleki, Bálint B., Nagy R., Filep, Tóth B., Móricz, Szigeti D., Kiss G., Németh G., csereként pályára lépett: Tímár Z., Máté B., Lakatos K., Lázár Á.
U12-eseink fordulatos párharcot vívtak Iváncsán. A 24. percben a hazaiak jutottak vezetéshez, majd Tóth B. és Szigeti D. egy-egy góljával fordítottunk, míg a hajrában a hazaiak egalizáltak. Hogy mégse legyen döntetlen a meccs, arról Tóth B. gondoskodott, mert a 79. percben megszerezte csapatunk győztes találatát.

Megyei U13:
Dunaharaszti MTK - Táborfalva KSE 4-2
Gólszerzőink: Nagy E. 15.p, Dékány Á. 26.p, Töreky Zs. 32.p, Bóna 42.p
DMTK: Visnyár, Komlovszky, Keleti, Kiss Botond, Kaizer, Imricsák R., Jaskó, Varga-Magyar, Fritz, csereként pályára lépett: Töreky Zs., Kerekes G., Dékány Á., Kiss Benedek, Bóna, Nagy E., Nagy P.
Megyei U13-as csapatunk a Táborfalvát látta vendégül. A látogatók szerezték meg a vezetést a 10. percben, azonban ezután Nagy E., Dékány Á., Töreky Zs. és Bóna egy-egy találatával 4-1-re fordítottunk, majd a hajrában még szépített ellenfelünk, de így is mi győztünk 4-2-re.