Vasárnap a Komárommal csap össze a DMTK

Az NB III Nyugati csoport huszonegyedik fordulójában a Komárommal csap össze első számú felnőtt csapatunk, vasárnap 15:30-kor.

A Dunaharaszti igazi élet-halál küzdelmet vív tavasszal, hiszen jelenleg a tizenötödik helyen állunk a tabellán, de a mezőny annyira szoros még mindig, hogy a tizenegyedik Szabadkikötő is csupán négy ponttal áll jobban, mint mi.
Két hete hazai pályán egy nagy csata végén 2-1-re legyőztük a Nagykanizsát, míg az előző fordulóban egy számunkra nagyon pechesen alakuló összecsapás végén, 2-1-re kikaptunk Sárváron.
Ami jó hír, hogy visszatérhet eltiltása után Kovács Gergely és a sérülés, valamint betegség miatt eddig maródi Bíró Tamás és Rétsági Ákos is újra bevethető.
Reméljük, újra egy jó meccset láthatnak majd a kilátogató szurkolók és jó lenne ismét egy bravúros eredményt elérni a dobogóra törő riválisunkkal szemben.
A Dunaharaszti eredményei előző három mérkőzésén:
Pápa - DMTK 2-2
DMTK - Nagykanizsa 2-1
Sárvár - DMTK 2-1
A Dunaharaszti hazai pályán:
10 mérkőzésen, 3 győzelem, 3 döntetlen, 4 vereség, 11-18-as gólarány, 12 pont.
A Komárom eredményei előző három mérkőzésén:
Komárom - Andráshida 2-1
Ménfőcsanak - Komárom 2-0
Komárom - III. Kerület 0-4
A Komárom vendégként:
10 mérkőzésen, 4 győzelem, 2 döntetlen, 4 vereség, 13-14-es gólarány, 14 pont.
A Komárom remek őszt produkálva a harmadik helyen telelt, jelenleg pedig a negyedik helyen áll.
Tavasszal viszont kissé beragadt a gárda, hiszen egy győzelmük (Andráshida 2-1) mellett, háromszor is vereséget szenvedtek (BKV 1-6, Ménfőcsanak 0-2, III. Kerület 0-4).
Az elmúlt hetek vesszőfutását követően most hozzánk bizonyára a javítás reményében érkeznek, de bízzunk benne, ehhez a mieinknek is lesz egy-két szavuk és sikerül itthon tartanunk a számunkra létfontosságú három pontot.