Utánpótlás és DMTK II hírek - az elmúlt hetek eredményei

Már megkezdődött a szezon a DMTK II, az U19, az U17 és az U15 számára is.

- Első két meccsén pont nélkül maradt a DMTK II
- 4-0-ra nyert Jászberényben az U19 a bajnoki nyitányon
- Egy győzelemmel és egy vereséggel rajtolt az U17
- Mindkét idei meccsén három pontot szerzett az U15

Felnőtt II:
Ráckeve VAFC - Dunaharaszti MTK II 2-0 (1-0)
Kiállítva: Lengyel K. 70.p
DMTK II: Lukács, Keszthelyi, Lengyel K., Szabó P. (Nagy D. 48.p), Tóth Zs. (Zsidai 84.p), Zelovics (Reibl B. 57.p), Mikó (Németh D. 84.p), Földi, Tóth P., Hegyes (Busa 57.p), Gorincsek (Lőrinczi 84.p)
Tamási Zoltán vezetőedző: "Az eredmény nem tükrözi hűen a játék képét, nem érdemeltünk vereséget. Az „iksz” igazságosabb lett volna, a Ráckevének sem volt sok lehetősége. Az első félidő végén kaptunk egy elkerülhető gólt, majd a kiállítás után mindent egy lapra téve mentünk előre, ekkor jött a második, amivel eldőlt a mérkőzés, Úgy gondolom, a döntetlenre rászolgáltunk volna."

Dunaharaszti MTK II - Újhartyán VSE 1-3 (1-2)
Gólszerzőnk: Hegyes 33.p
DMTK II: Lukács, Keszthelyi (Zsidai 84.p), Mikó (Juhász M. 46.p), Szabó P. (Nagy D. 55.p), Tóth P., Tóth Zs., Zelovics (Elsik 58.p), Kun, Földi, Hegyes (Reibl B. 55.p), Gorincsek
Tamási Zoltán vezetőedző: "Nagyon rosszul mentünk bele a mérkőzésbe, enerváltan kezdtünk és sok technikai hibával játszottunk. A középpályán átszaladtak rajtunk, de rendszert váltottunk és így már jobban néztünk ki, ám ekkor sajnos már kétgólos volt a vendégek előnye. Szépítettünk ugyan és ki is egyenlíthettünk volna, de mindent egy lapra tettünk fel és lekontráztak minket. Jövő héten, a Maglód ellen javíthatunk!"

U19:
Jászberényi FC - Dunaharaszti MTK 0-4 (0-2)
Gólszerzőink: Mészáros 25.p, Rékási 33.p, Siklósi 80.p, Lőrinczi 85.p
DMTK: Kántor-Kreisz, Busa, Halász (Progner 78.p), Csizek, Pál (Batiz 46.p), Lőrinczi, Becz Marcell (Hajdu K. 60.p), Rékási (Siklósi 46.p), Németh D. (Fehér K. 46.p), Mészáros (Menyhárt 60.p), Baráth (Baja 78.p)
Helgert Szabolcs vezetőedző: "Gratulálok a csapatnak az idegenbeli győzelem miatt, és mert nagyon fontos egy jó kezdés a bajnokságban! Nagy melegben, egy nagyon széles pályán kellett játszanunk, amit többségében jól oldottunk meg és domináltunk is az ellenfelünk felett, de a helyzetkihasználásunkon van még mit javítani. Megyünk tovább ezen az úton!"

U17:
Dunaharaszti MTK - Szigethalom USE 4-3 (1-2)
Gólszerzőink: Gulyás 1.p, Tímár Á. 57.p, 64.p, Szágos B. 58.p
DMTK: Firgi, Nánási, Missurai D. (Szágos Botond 46.p), Bejan, Kolláth (Tímár Á. 46.p), Gulyás (Tordai 74.p), Becz Máté (Nagy Á. 82.p), Kiss Z., Kovács M. (Varga B. 46.p), Domán, Lovassy (György 46.p)
Szalai András vezetőedző: "Tökéletesen indult a találkozó, hiszen a 20. másodpercben sikerült vezetést szereznünk. Az ivószünetig volt 3 labdánk a 2-0-ért, ezek sajnos kimaradtak, és ahogy ez lenni szokott, az ellenfél megbosszulta és kettőből kettő helyzetet értékesített. A szünetben  átbeszéltük a dolgokat, majd jött a hidegzuhany 1-3. De a cserék olyan lendülettel szálltak be a mérkőzésbe, hogy 3 gólt szerezve sikerült megfordítanunk az eredményt. Ehhez a győzelemhez az egész csapatra szükség volt és ez is bizonyítja, hogy soha nem szabad feladni! Gratulálok a srácoknak!"

Mészöly Focisuli SE - Dunaharaszti MTK 5-3 (3-3)
Gólszerzőink: Tímár Á. 3.p, 27.p, Nagy Á. 30.p
DMTK: Molnár S., Missurai D., Domán, Gulyás (Tordai 74.p), Kiss Z., Kovács M. (Varga B. 46.p), Bejan, Nagy Á. (Szágos Botond 46.p), Márta (György 35.p), Nánási (Kolláth 46.p), Tímár Á. (Egyed Á. 74.p)
Szalai András vezetőedző: "Ismét nagyszerű kezdés, majd mi ijedtünk meg attól, hogy vezetést szereztünk. Kapkodva játszottunk, aminek meg is lett az eredménye, és fordítani tudott az ellenfél. Majd amikor magunkhoz tértünk és próbáltuk játszani a saját játékunkat, akkor pedig mi tudtunk fordítani. Bár sajnos egyenlíteni is tudott a hazai csapat. A második félidőben pedig egyszerűen elfogytunk. Alig volt lehetőségünk. Csalódott vagyok, hiszen már az első félidőben lezárhattuk volna a mérkőzést, de ez nem sikerült.
Készülünk tovább!"

U15:
Dunaharaszti MTK - Gödöllői SK 3-0 (0-0)
Gólszerzőink: András B. 42.p, 70.p, Karika A. 68.p
DMTK: Jobbágy K., Németh P., Filep (Balogh R. 41.p), András B., Becz Máté, Árkocsevics G., Karika A., Sponga (Keleti 56.p), Bóna (Kerekes 41.p), Kirinó (Komlovszky 56.p), Bányai (Kiss B. 64.p)
Vitányi Gergő vezetőedző: "Már az első félidőben sikerült több lehetőséget kialakítani, de sajnos rendre kimaradtak, így döntetlennel mentünk a szünetre. A második félidő elején szerencsére hamar jött a vezető gól, amire néhány percen belül jött a második és a harmadik is. Összességében a helyzetkihasználásban kell fejlődnünk, hiszen rengeteg esélyünk volt arra, hogy nagyobb arányú győzelmet arassunk. Gratulálok a gyerekeknek!"

Szent István SE - Dunaharaszti MTK 2-3 (1-1)
Gólszerzőink: Dudás 6.p, Bóna 81.p, Karika A. 82.p
DMTK: Jobbágy K., András B., Becz Máté, Árkocsevics G., Karika A., Bányai (Ady 41.p), Dudás, Balogh R. (Keleti 41.p), Kirinó (Kiss B. 68.p), Sponga (Bóna 54.p), Németh P.
Vitányi Gergő vezetőedző: "Jól kezdtük a mérkőzést, hiszen már az elején megszereztük a vezető találatot egy szép góllal. A gólunk után valamilyen oknál fogva visszább vettünk és az ellenfelünk egy szöglet utáni kavarodást követően kiegyenlített az első félidő közepén. Szünetben átbeszéltük a dolgokat, ennek ellenére a hazai csapat jött ki jobban a második játékrészre és átvették a vezetést.
Ezután ismét kezünkbe vettük az irányítást és több helyzetet is kialakítottunk, amik rendre kimaradtak, egészen a hosszabbításig, ahol sikerült kiegyenlítenünk majd a végső győzelmet is megszerezni.
Óriásit küzdöttek a srácok, hatalmas dicséret nekik, hogy az utolsó percekig mentek előre és hittek benne, hogy meg tudjuk nyerni a mérkőzést.
Gratulálok a csapatnak!"
Hajrá Haraszti!

DMTK Webshop

Bejelentkezés

Olvasd a facebookot is...