Jól rajtolt az RKSK, hiszen eddigi nyolc mérkőzésén, négy győzelmet, három döntetlent és egy vereséget könyvelhetett el, amivel a tabella negyedik helyén áll.
Az idény eleji, valamivel gyengébb formát követően, egyre inkább magára talál az együttes, mert legutóbbi három meccsét egyaránt megnyerte. Az előző héten Dabason győztek 2-0-ra Pölöskei Péter, valamint Kocsis Dávid góljával, aki eddig a legeredményesebb játékosuk, hiszen már nyolc találatnál jár idén.
Bizonyára ellenünk is az újabb három reményében lépnek pályára, de reméljük, ehhez a mieinknek is lesz egy-két szava.
Az RKSK eredményei az előző három mérkőzésén:
Baja – RKSK 0-3
RKSK – Gyula 3-1
Dabas – RKSK 0-2
Az RKSK hazai pályán:
4 mérkőzésen, 1 győzelem, 2 döntetlen, 1 vereség, 8-7-es gólarány, 5 pont.
A Dunaharaszti eredményei az előző három mérkőzésén:
DMTK – Monor 1-1
Orosháza – DMTK 1-1
DMTK – ESMTK 3-1
A Dunaharaszti vendégként:
3 mérkőzésen, 0 győzelem, 3 döntetlen, 0 vereség, 3-3-as gólarány, 3 pont.
A Dunaharaszti sem kezdett rosszul, mert az első fordulóbeli vereség óta, háromszor nyertünk és négyszer játszottunk döntetlent. Jelenleg a nyolcadik helyen állunk a tabellán, de a második helyen álló Gyulától is mindössze három pontnyi a lemaradásunk.
Az előző fordulóban az ESMTK-t láttuk vendégül és 3-1-re nyertünk, Németh, Miholics és Varga góljával.
Bízzunk benne, ez a siker újabb lökést adott a gárdának és szombaton is mi örülhetünk majd a lefújás pillanatában.
A DMTK többi csapatának hétvégi programja:
október 12. szombat 9:00 Bozsik Torna U13 (Dunaharaszti)
október 13. vasárnap 10:00 DMTK – Dunaújváros U17
október 13. vasárnap 10:00 Vecsés – DMTK U14
október 13. vasárnap 12:00 DMTK – Dunaújváros U21
október 13. vasárnap 12:00 Vecsés – DMTK U15
október 13. vasárnap 15:00 DMTK II – Pereg
Hajrá DMTK!